Wynajem jachtów – pomysł na wakacje nad jeziorem.

maxus 33

Wakacje na Mazurach, większości kojarzą się z odpoczynkiem nad jeziorem oraz pływaniem i żeglowaniem po pięknych wodach jezior. I to prawda. Czyż nie jest imponującym pływać profesjonalnymi łodziami i spędzać czas na łonie natury? Miłośnicy żeglarstwa nie wyobrażają sobie spędzania czasu w inny sposób, a amatorzy, którzy spróbowali żeglugi po raz pierwszy, na pewno do niej powrócą.

maxus 33

Co w przypadku, gdy nie mamy własnego sprzętu?

Nad Polskimi – i nie tylko – zbiornikami wodnymi istnieje możliwość wypożyczenia odpowiedniego sprzętu. Wynajem jachtów ograniczony jest wieloma prawami i obowiązkami, a jednym z nich jest posiadanie odpowiednich uprawnień. Jednak i bez patentów żeglarskich, każdy z nas może pozwolić sobie na odrobinę luksusu i dać możliwość rozwijania się przygodzie. Firmy zajmujące się wynajmem łodzi, dysponują również odpowiednio wyspecjalizowanymi fachowcami, którzy z chęcią wyruszą z nami w każda wyprawę i będą czuwać nad naszym bezpieczeństwem.

wynajem jachtów

Dobry sternik jachtu na mazurach

Dzięki rządom odpowiedniego sternika, każda załoga przeżyje niezapomniane chwile, jak również przyswoi wiele ciekawych i przydatnych umiejętności, które z pewnością pomogą podczas rejsu. Wypożyczalnie jachtów, dysponują wieloma modelami łódek, a ich cena jest zależna od wielkości, pojemności, standardu i wielu innych czynników.

Jacht Maxus 33

Jednym z polecanych sprzętów jest Maxus 33. Jacht ten to niejednokrotnie nagradzany model, dedykowany zarówno do żeglugi śródlądowej, jak i do wypraw morskich. Maxus 33 to bardzo wygodny i komfortowy sprzęt, który posiada bogate wyposażenie. Łódź ta posiada 3 niezależne, zamykane kabiny, obszerna messę oraz przestronna kabinę sanitarną. Oprócz walorów estetycznych oraz użytkowych, należy zwrócić uwagę na imponujące parametry techniczne. Jacht ten posiada silnik Yamahy o mocy 20KM ze śrubą uciągową. Dzięki swej konstrukcji, łódź jest bardzo zwrotna, a manewrowanie nią nie sprawia żadnych kłopotów. Pływanie tego rodzaju łodzią to sama przyjemność, która zapadnie w pamięci każdemu żeglarzowi.