Mobilne ściany do domu i firmy

Ściany przesuwne kiedyś były dostępne tylko dla niektórych inwestorów, między innymi dla hoteli o wysokim standardzie. Teraz jednak są dostępne dla wszystkich konsumentów – nie ma znaczenia, czy jest to klient indywidualny czy też firma, która chce podzielić swoją przestrzeń biurową. No właśnie – czasami zmiany liczby pracowników lub zmiany w organizacji przestrzeni biurowej muszą wiązać się z remontem, żeby wygospodarować potrzebny nam kawałek biura.

Ale czy na pewno?

Open Space i ruchome niskie ścianki nie zawsze spełniają swoja funkcję i nie zawsze odpowiadają pracownikom, których jakość pracy w zależności od branży może zwyczajnie spadać.
Mobilne ściany oferowane już przez wiele firm muszą się przede wszystkim charakteryzować wysoką dźwiękoszczelnością, która zapewni komfort po obu jej stronach. Podział przestrzeni nigdy nie był tak łatwy, a podwyższenie jakości pracy jest na rękę każdemu pracodawcy. Innowacyjne rozwiązania stosowane przez firmy produkcyjne dają ogromne możliwości i wysokiej jakości produkty, które spełnią oczekiwania niejednego wymagającego klienta.
	ściany mobilne

Wykonywane z laminatów drewnopodobnych, czy fornirowane, z profilami z aluminium – wszystko zależy od naszych potrzeb, poczucia estetyki i funduszy, jakie przeznaczyliśmy na ten cel. Ściany mobilne mogą być wykorzystane również na prezentacjach firmy, gdzie często potrzebne jest tło/panel dla osoby prezentującej. Świetnie wykończona ściana przesuwna sprawdzi się w takiej roli znakomicie.

Dla kogo jest skierowana oferta ścian mobilnych?

Oczywiście osoby prywatne mogą skorzystać z ofert w równym stopniu jak przedsiębiorcy – ściany mobilne zastosowane w domu mogą wspaniale podzielić na przykład pokój dziecinny, w którym pojawi się nowy lokator, a chcemy zachować prywatność poprzedniego nie naruszając na zbyt długi czas jego poczucia bezpieczeństwa remontem lub budowaniem ścian.
Wiele firm przygotuje dla nas kompleksowe projekty, nam zostaje tylko przekazać swoje potrzeby w jasny i klarowny sposób. Nic prostszego. Wyszukanie odpowiedniej oferty w internecie zajmie nam najwyżej kilka minut.